Rasim Yüksel “Ergene’de Başı Ağrıyandan da Dişi Ağrıyandan da Biz Sorumluyuz”

Ergene’de başı ağrıyandan da dişi ağrıyandan da biz sorumluyuz diyerek Ergene halkının ihtiyaçlarına cevap vermek konusunda tüm imkanları adeta seferber eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaşlılık ve çeşitli nedenlerle yürüme güçlüğü çeken vatandaşlara akülü tekerlekli sandalyelerini teslim etti.

Ulaş Mahallemizde ikamet eden ve yürüme güçlüğü nedeniyle tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan 85 yaşındaki Fatmagül Hacıoğlu annemize Ulaş’ımızın çınarına Kurban Bayramı vesilesi ile ziyaret gerçekleştirerek akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettim diyen Başkan Yüksel, “İyi günlerde kullanmasını temenni ediyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Sevgi Kenti Ergenemizde 7’den 70’e her zaman halkımızın yanındayız yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yüksel, Ulaş Mahallesinden Fatmagül Hacıoğlu’nun yanı sıra Vakıflar Mahallesinde Saffet Bediz ve Cumhuriyet Mahallesi’nden Rafet Kızıldemir’e de akülü tekerlekli sandalyelerinin teslim edildiğini kaydeden Başkan Yüksel, “Ergenemizde şu ana kadar 200’ü aşkın vatandaşımıza akülü tekerlekli sandalye teslim ettik. Bunların yanı sıra ihtiyaç duyanlara manuel tekerlekli sandalye de ulaştırıyoruz” diye konuştu.