Cumhur İttifakı Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, Sık Sık Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geliyor

Cumhur İttifakı Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek hayalindeki modern kent Çorlu’yu anlatmaya devam ediyor.

31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde durmaksızın, yorulmak nedir bilmeyerek çalışmalarını yürüten Cumhur İttifakı Çorlu Belediyesi Başkan Adayı Dr. Hakan Sunal, hayalini kurduğu Çorlu’yu vatandaşlara anlatmak için sokakları karış karış geziyor.

Yaptığı saha çalışmaları ve gerçekçi projeleri ile vatandaşların gönlünde taht kuran ve umutlarını daha çok arttıran Sunal, Cuma günleri kurulan Çorlu Belediyesi Kapalı Pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sunal, “Çorlu’muzu sokak sokak gezmeye, her vatandaşımıza ulaşmaya devam ediyoruz. Çorlu’muzu modern bir kent yapma hayalimiz için durmadan çalışıyoruz! Hizmet belediyeciliğine az kaldı Çorlu’m. Herkese ulaşmak, herkesi dinlemek en büyük hedefimiz. Bu süreçte her an yanımda olan, destek veren herkese teşekkür ederim. Şeffaf Belediyeciliği kentimize getirmek için her ay bir mahallemizde toplantılar düzenlemeyi ve Çorlu’muz gibi büyük olan bir ilçede acil ihtiyaç olan Mobil Belediyeciliği bir an önce faaliyete geçirmeyi planlıyoruz. İnşallah 1 Nisan sabahından itibaren Çorlu’ya hak ettiği hizmetleri ve hayalini kurduğumuz projelerimizi getireceğiz. Karşılaştığımız her esnaf ve vatandaşımız mevcut yönetimden dert yanıyor. Biz bu dertlere çare olmaya, sorunları da çözmeye geliyoruz. Halkımızın bizlerden beklentisi çok yüksek. Biz daha da yükseğe çıkardık ve umutları yeşerttik. Bize güvenen vatandaşlarımızı pişman etmeyeceğiz. Göreve geldiğimiz ilk 6 ay ve sonrasındaki 1 yıl içerisinde gözle görülebilir değişimi herkes görecek. Bize oy veren de vermeyen de tüm vatandaşlarımızın ayağına ve kapılarına hizmeti götüreceğiz.” dedi.
ÇORLU’NUN SAĞLIK SORUNLARINI ANCA BİR SAĞLIKÇI ÇÖZEBİLİR!
Çorlu’nun sağlık sorunlarını ele alarak yaptığı projelerle de diğer rakiplerine örnek olan Sunal, Çorlu Belediyesini sağlık ile tanıştırmaya da kararlı. Çorlu’da yaşanan sağlık sorunlarını çözmek için yaptığı projelerini de anlatan Sunal’a vatandaşlar da “Ancak bir sağlıkçı Çorlu’nun sağlık sorunlarını çözebilirdi!” ifadelerini kullandı. Sunal, “Çorlu Belediyesini sağlık ile tanıştırmaya geliyoruz. Kentimizin yoğun nüfusundan kaynaklı yaşanan aksilikleri çözmek için belediyenin de elini taşın altına koyması gerektiğini düşünmekteyiz. Bu nedenle Çocuk ve Aile Sağlığı Merkezleri, Çorlu Kan Bankası, Kadın Sağlığı Merkezi, Engelli vatandaşlarımız için Fizyoterapi Merkezleri kurmayı hedefliyoruz. Bunları da yapacağımızın sözünü şimdiden veriyoruz. Bizim belediyemizde vatandaşlarımızın sorunları kalmayacak ve artık vatandaşların taleplerine kulaklarını açan, onları dinleyerek belediyenin bütçesini doğru ve düzgün bir şekilde kullanan bir belediye olacak.” diye konuştu.