Vahap Akay Çalışmalarına Devam Ediyor

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, 2024-2029 dönemi için destek talep istiyor.

14 Mart Perşembe gününe Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın ziyareti ile başlayan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Tekirdağ’ımızın kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a bugüne kadar Çerkezköy’ümüze ve Tekirdağ’ımıza yaptığı hizmetler ve verdiği emekler için teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum. Nazik ziyareti için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aybayrak’ın ziyaretinin ardından esnaf ziyareti yapan Belediye Başkanı Vahap Akay, daha sonra 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Çerkezköy İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Olcay Palak’ı ve Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Gökhan Özdemir’i ziyaret ederek, 14 Mart Tıp Bayramını kutladı ve sağlık çalışanlarına çiçek takdim etti.

Daha sonra Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar Kapalı Pazar Yeri’nde verilen mahalle iftarına katılan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay,  “Çerkezköy Belediye Başkanlığı görevine seçildiğim 2014 yılından bu yana her Ramazan ayında mahallelerimizde sofralarımızı kurarak, hemşerilerimiz ile aynı iftar sofrasında bir araya geldik. Ekmeğimizi, aşımızı, suyumuzu paylaşmanın mutluluğunu, heyecanını yaşadık. Bu Ramazan ayında da ilk iftar soframızı Çerkezköy Belediyesi olarak Kızılpınar Kapalı Pazar Yeri’nde kurarak Kızılpınar Atatürk, Gültepe ve Namık Kemal Mahallesi sakinlerimiz ile bir araya geldik” dedi.

İftara katılan vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanı Vahap Akay, iftardan sonra ev ziyaretlerinde bulundu ve ardından günü Veliköy Mahallesi’nde kurulan sahur sofrasında tamamladı. Genç Belediye Meclis Üyesi Adayı Beyza Kurt tarafından Veliköy seçim ofisinde verilen sahur programına katılan Belediye Başkanı Vahap Akay, Veliköy’de 10 yılda yapılan çalışmaları ve gelecek 5 yılda yapmayı planladıkları çalışmaları anlatarak sahura katılan vatandaşlar ile sohbet edip destek istedi.